Slide5

خدمات نصب و راه اندازی

 

گام اول در اجرای یک پروژه، عملیات تحویل و تجهیز کارگاه خواهد بود. ما به عنوان یک پیمانکار تلاش می کنیم به گونه ای این روند انجام گیرد که کوچکترین خللی در زمان اجرا برای هیچ یک از تیم های اجرایی و عملیاتی ایجاد نشود.

مدیر پروژه پیشگامان، با تجربه، کاربلد و کارآزموده است! یقین بدانید برای اجرایی بی نقص و تمام عیار قبل از آغاز پروژه، همه چیز را بر مبنای چک لیست هر یک از تیم ها تحویل گرفته و منطبق با زمان بندی کار را پیش می برد.

همه چیز مثل چرخ دنده های یک ساعت؛ دقیق و منظم

حتی تصور ساخت و عملیات عمرانی جذاب است! چرا که قرار است در یک فضای خالی در آینده ای نزدیک؛ طی چند هفته یا چند ماه بهترین سازه بر مبنای نیاز کارفرما و تصمیم اتاق فکر با نقشه ای از پیش تعیین شده ساخته شود. باور کنید همواره تیم پیشگامان هیجان ساخت و اتمام پروژه را حتی بعد از ساخت ده ها سازه و ساختمان همچنان دارد! پی ریزی و زیرسازی، عایق بندی، سیم کشی و لوله کشی همه و همه بر مبنای محاسباتی دقیق انجام می گیرد و مهم است دقت لازم به همراه سرعت کافی در روند اجرا صورت بگیرد. فراموش نمی کنیم کوچکترین خطا منجر به بزرگترین فاجعه خواهد شد.

گروه پیشگامان با بهره‌گیری از تیم‌های متعدد اجرایی برای پیاده‌سازی طرح‌ها زیر نظر متخصصین مربوط به خود فعالیت می‌کند. یکی از امتیازات ویژه‌ی پیشگامان اجرای پروژه بر مبنای اولویت‌ها و نیازها و خواسته‌های مشتریان در ساخت پروژه‌هاست. تجربه‌ی اجرای بیش از سیصد پروژه موفق طی سالیان متمادی مهر تائیدی بر این ادعاست...

افتخار می کنیم همواره بعد از اتمام هر پروژه لوح تقدیر از کارفرما دریافت کرده ایم. شاید در نگاه اول این یک حرکت نمادین و تشریفاتی شمرده شود، اما یقین داشته باشید این حاصل مشاوره درست منطبق بر نیازهای پروژه و منطبق با خواسته های کارفرما، طراحی خلاقانه و منحصربفرد، معماری بی نقص و در نهایت ظرافت در خروجی پروژه است.

تلاش همه تیم های اجرایی در گرو عملکرد صحیح تیم نصب خواهد بود؛ چراکه در نگاه اول ظرائف و ظواهر پروژه در دید خواهد بود پس عملکرد تیم نصب و راه اندازی به شدت زیر ذره بین ماست تا همانطور در سایر فرآیندها سعی می کنیم بهترین را ارائه دهیم در خروجی کار از این نکته به سادگی عبور نخواهیم کرد.

 

پیشگامان؛ خلاق . پیشرو . اصیل

زنبیل خرید