خدمات تخصصی مشاوره ساخت سالن های آمفی تئاتر همایش کنفرانس و سینما

مشاوره تخصصی

همه‌چیز از یک مذاکره درست شروع می‌شود!

ما معتقدیم اصول مذاکره را از بریم... قبل از هر چیز همه نیازهای کارفرما را بررسی می‌کنیم و باور داریم درست گوش کردن به خواسته‌های کارفرما، چراغ راه ما در اجرای یک پروژه تمام‌عیار و بی‌نقص خواهد بود. یقیناً با پالایش نظرات و پیشنهادها، ضمن تشکیل اتاق فکر با همراهی یکی از نمایندگان کارفرما خواهیم توانست اقتصادی‌ترین و کارآمدترین پیشنهاد را ارائه کنیم.

ازجمله خدماتی که شرکت پیشگامان را از سایر فعالین این عرصه متمایز می‌کند، ارائه مشاوره و بازدید حضوری مستمر قبل، حین و پس از اجرای پروژه در محل می‌باشد که تماماً بر مبنای حس مسئولیت‌پذیری و اجرای یک خروجی بی‌نقص، برنامه‌ریزی شده است. طیف وسیعی از کارفرمایان تعریف درستی از یک بنای مهندسی‌شده با توان حداکثری ندارند و صرفاً بر مبنای مشاهدات و پروژه‌های مشابه برای ساخت و راه‌اندازی اقدام می‌کنند؛ ازاین‌رو شرکت پیشگامان در راستای خلق یک اثر خلاقانه و بدون خطا با ایجاد یک کارگروه و اتاق فکر تخصصی، ضمن ایجاد یک فضای صمیمانه، با طرح سناریوهای مختلف و مهندسی ارزش‌های اقتصادی و معماری محتمل، تلاش می‌کنند با تهیه بریف کامل از نیازهای کارفرما بهترین پیشنهاد را در قالب یک پلن اقتصادی – کاربردی به کارفرما ارائه نمایند.

ایمان ما بر این است یک پروژه موفق با استانداردهای کیفی بالا در سطح جهانی، بدون دانش و هم سوئی با سلیقه و خواسته‌های صاحبان پروژه میسر نخواهد شد.

اتاق فکر پیشگامان

وقتی از یک اتاق فکر صحبت می‌کنیم، منظور نظر دقیقاً جائیست که هسته تمام اتفاقات در آن شکل می‌گیرد. یک اتاق فکر تخصصی با حضور استراتژیست، کارشناسان تیم طراحی، کارشناس فروش، مدیر پروژه، مدیر منابع انسانی و درصورت نیاز حتی از حضور مشاور جامعه‌شناس بهره خواهیم برد (چراکه معتقدیم هر پروژه بر پایه باورها، اقلیم، ایدئولوژی و بسیاری پارامترهای دیگر بنا خواهد شد). البته فراموش نکنیم نماینده معرفی‌شده از سوی کارفرما ناظر و حاضر در این تیم خواهد بود.

پیشگامانی‌ها معتقدند بعد از تهیه یک بریف کامل از خواسته‌ها و نیازهای کارفرما و بررسی سناریوهای مختلف و مهندسی ارزش‌های اقتصادی و معماری محتمل، برای خلق ایده‌های تازه تشکیل این کارگروه گام اول خواهد بود.

ما در این کارگروه کلیه سؤالات کارفرما را پاسخ خواهیم داد و در دفاع از طرح پیشنهادی که حاصل خرد جمعی و کارشناسی شده همین اتاق فکر است، تمامی راهکارها و چرایی استفاده از هر یک از ادوات و متریال‌ها را به‌طور کاملاً تخصصی جمع‌بندی خواهیم کرد.

پیشگامان؛ خلاق . پیشرو . اصیل
زنبیل خرید