داستان پیشگامان

داستان پیشگامان؛

در ابتدا با تاسیس شرکت پیشگامان فناوری فردا در سال 88 شروع به فعالیت کرد. دیری نگذشت همگام با ایجاد دپارتمان های مختلف و توسعه زیربنایی ضمن انجام پروژه های مهم و موفق در شاخه طراحی و اجرای سالن های مدرن با رعایت استانداردهای لازم، با تغییر نام به پیشگامان صنعت صدا وارد کورس رقابت شد. برند پیشگامان صنعت صدا آرام آرام با تثبیت جایگاه خود در میان رقبا توانست با انجام مگاپروژه هایی عظیم و موفق به رتبه ای درخور و شایشته دست یابد. گروه پیشگامان پس اخذ نمایندگی معتبرترین برندهای آسیائی و اروپائی و ایجاد دپارتمان بازرگانی در واردات کالا و دپارتمان ماشینری با تکنولوژی آلمان؛ ضمن تغییر نهایی نام به پیشگامان سازه و صنعت پاسارگاد و سیاست گذاری کلان در انجام پروژه هایی تمام عیار، تمام همّ خود را بر آن داشت تا به عنوان یک مجموعه تمام خدمات جریان ساز، مرزهای کیفیت اجرای پروژه ها را با استانداردهای اروپا همگام سازد. پیشگامان سازه و صنعت پاسارگاد فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و با اتکا بر تجارب فنی و مهندسی و مدیریتی خود و بهره‌گیری از استعدادهای خلاق و نیروهای توانمند و نوآور و باتجربه درزمینه خدمات فنی، مشاوره‌ای و پژوهشی، پروژه‌های مختلف ساختمانی را در شاخه‌های طراحی و احداث سالن‌های چندمنظوره آمفی‌تئاتر، همایش، کنفرانس ارائه نموده است.

مانیفست پیشگامان؛

گروه پیشگامان با گردآوری جمعی از برجسته‌ترین مهندسین و خلاق‌ترین طراحان درزمینه طراحی سازه‌های آکوستیکی با رویکرد اجرای پروژه‌هایی ماندگار تأسیس شد. این شرکت با هدف نیل بر آرمان‌های بلندی چون طراحی بهترین ابرپروژه‌ها چه ازنظر طراحی و چه ازنظر اجرا با اولویت قرار دادن نیازهای کارفرما فعالیت خود را آغاز کرده است. به‌کارگیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا، استفاده از متریال های استاندارد و دارای گارانتی، طراحی و معماری زیبا و کارآمد، تدوین کلیه نقشه‌های اجرایی (فاز 2) قبل از شروع پروژه طبق مقررات ملی و ساختمانی ازجمله نکاتی می‌باشد که این شرکت سرلوحه کار خود قرار داده است.

این مجموعه شامل دپارتمان‌های مختلفی چون آتلیه معماری، گروه مهندسی اجرا، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، مارکتینگ و فروش می‌باشد که تمامی مراحل محاسبات، طراحی و اجرای پروژه‌ها زیر نظر متخصصین این مجموعه با رعایت استانداردهای بین‌المللی انجام می‌گردد.

سازگاری با محیط‌زیست ازجمله اهداف اصلی پیشگامان است. برای رسیدن به اهداف زیست‌محیطی بلندمدت، به‌کارگیری روش‌های نوین در مصرف انرژی از اولویت‌ها بوده و پیشرو بودن در استفاده از فن‌آوری‌های نو در برنامه‌های این مجموعه جایگاه ویژه‌ای دارد و کاهش آسیب‌های زیست‌محیطی پروژه‌ها هدف غایی و نهایی شرکت است.

باتوجه به اصل رضایت کارفرما ضمن ارج نهادن به منابع انسانی و با به‌کارگیری استانداردهای معتبر، این شرکت مهم‌ترین خط‌مشی خود را اعتلای کیفی و خلاقانه فضای زندگی در نظر گرفته است. در راستای تحقق این هدف، نظام مدیریت کیفیت خود را بر اساس استانداردهای بین‌المللی بنانهاده است.

پیشگامان یک مجموعه پویا و پیوسته درحال‌توسعه است که با نیروهای متخصص و حرفه‌ای، تمام امکانات و ابزارهای ممکن را به خدمت گرفته تا بتوانید هرچه بیشتر موجبات رضایت کارفرما را فراهم کند.

اسناد نمایندگی

زنبیل خرید